3D Sohbet Evi Online Oyunu - Dünyanın heryerinden girilebilen bu sohbet evi oyunu ile online gerçek kullanıcılar arasında sohbet edebiliyoruz.

Oyun 15 Nisan 2009, Çarşamba gününden itibaren Online kategorisinde kayıtlı olup 473.667 kez oynanmıştır

Oyun 2.20 MB boyutundadır.

Açıklama ve Nasıl Oynanır?

Oyunumuz online kullanıcılarla oynanıyor. Aslında tam olarak bir oyun sayılmaz. Çevrimiçi kullanıcılarla sohbet etme imkanını bulabiliyorsunuz.

Oyun giriş; oyun yüklendikten sonra "SERVER SELECT" bölümünden server (Ülke) seçiyorsunuz. Hemen sağındaki Name: kutusuna ismimizi yazıp "Connect" diyoruz. Oyuna kayıt olmak istiyorsanız "Create Free Account" diyerek formu doldurup üyeliğimizi tamamlıyoruz. Eğer zaten üyeysek "Account Login" diyerek üye girişi yapabiliyoruz (Oyun için üyelik mecburi değil).

Sonraki ekranda "I am 13+" (13 yaş üzeriyim), "I am under 13" (13 yaşın altındayım), uygun olanı seçiyoruz. Sonraki ekranda karakter seçimi yapıyoruz. Erkek veya bayan karakteri seçebiliyorsunuz. Diğer ayarlar ile kıyafet ve renk değişimleri yapabilioyrsunuz. "Feito" ile devam ediyorsunuz.

Okun hakkında; karakterimizi evin içinde yön tuşları ile gezdirebiliyoruz. Evin içindeki diğer online karakterlerin üzerlerinde isimleri yazıyor. Player altındaki sohbet kutusu ile online kullanıcılarla sohbet edebiliyorsunuz. Görmek istemediğiniz üyeler varsa alttaki seçeneklerden üye engeli simgesine tıklayarak üzerlerine tıklayarak engelleyebiliyorsunuz. (Küfür ve rahatsız edici kullanıcıları bu şekilde engelleyip kurtulabilirsiniz) Smiley panelinden similey gönderebiliyorsunuz, dünya simgesi ile özel odalara girip özel sohbetler edebiliyorsunuz.

Oyun ayarları daha geniş bir şekilde yapılabiliyor. Oynayarak bu özellikleri keşfedebilirsiniz.

Not: "Sohbet Evi" oyunumuz Yaren Günel üyemiz tarafından önerilmiştir.

Yaren Günel'in uyarısı: Oyuna Türkiye serveri de eklenmiştir. Oyuna girişte Türkiye bayrağını tıklayarak giriniz.

3Doyunlar.net

Oyunu Oynamak İçin=Sohbet Evi