3D Şehir Güvercinleri Online Oyunu - Hiç güvercin olduğunuzu düşündünüz mü, düşündüyseniz işte size fırsat, online kullanıcılarla şehir güvercini olup gökyüzünde uçuşuyorsunuz.

Oyun 6 Nisan 2009, Pazartesi gününden itibaren Online kategorisinde kayıtlı olup 490.362 kez oynanmıştır

Oyun 2.20 MB boyutundadır.

Açıklama ve Nasıl Oynanır?

Herkes güvercinler (kuşlar) gibi gökyüzünde uçmak istemiştir. Ama bunu gerçekleştirememişsinizdir. İşte size fırsat. Özgürce gökyüzünde süzülüp uçuşlar yapabilirsiniz.

Oyunumuz yüklendikten sonra en alt orta kısımdan "PLAY NOW" (Şimdi oyna) diyeceğiz. Eğer bu butona tıklanmıyorsa SHOCKWAVE eklentiniz güncel değildir lütfen eklentinizi yardım sayfamızdan güncelleyiniz.

"SINGLE PLAYER" ile normal bir oyun oynuyoruz. "MULTIPLAYER" ile online (Gerçek kullanıcılar) oyuncularla oynuyoruz.

"PLEASE NAME YOUR BIRD" yazan bölüme güvercinimize isim veriyoruz ve GO diyerek ilerliyoruz. Hemen ardından "PLEASE CHOOSE A ROOM" bölümünden birdroom (Şehir) seçiyoruz. Eğer liste güncellenmediyse "REFRESH" diyerek listeyi güncelleyebiliyoruz.

Oyun kontrol tuşları; güvercinimizi klavye yön tuşları ile uçuruyor ve yürütüyoruz. Space (boşluk) tuşu ile dışkı bırakıyoruz. TAB tuşuna basarak online kuşlarla konuşabiliyoruz.

Oyun amacı; güvercinlerimizi uçurarak yoldaki insanların kafasına pisletiyor ve puan alıyoruz. Onun haricinde şehirin heryerinde uçabilir ve istediğiniz binaların tepesine konabilirsiniz. Oyun bittikten sonra tekrar oynamak için "RE-PLAY" diyoruz.

İPUÇLARI;
- Online kullanıcılarla konuşmak için TAB tuşuna basıp yazımızı yazıyor ve ENTER diyoruz.
- Güvercin yere düşerse yada konarsa tekrar havalanmak için kaldırımın üzerine çıkın ve kaldırımdan aşağı inin (Kaldırım taşı ile asfaltın yüksekliğini kullanarak uçmaya başlayacaktır).
- Güvercini yerde veya çatıdayken havalandırmak için Alt ok tuşuna basın.
- Güvercin uçarken dikey olarak havalandırmak için yine Alt ok tuşunu kullanınız.
- 5 adet canınız var. Binalara ve insanlara çarptığınızda bir tanesi gidiyor. 5 canınız bitince oyun bitiyor. Oyun bitince "Re-play" diyerek yeniden başlayınız.

Not: "Şehir Güvercinleri" isimli oyunumuz Hüseyin ACAR ziyaretçimiz tarafından önerilmiştir.

3Doyunlar.net

Oyunu Oynamak İçin=Şehir Güvercinleri