3D Club Marian Online Oyunu - Online gerçek kişilerle konuşma fırsatı bulduğumuz bir online oyun, dünyanın her yerinden giren gerçek insanlarla sohbet edebiliyoruz.

Oyun 19 Mart 2009, Perşembe gününden itibaren Online kategorisinde kayıtlı olup 391.966 kez oynanmıştır

Oyun 2.12 MB boyutundadır.

Açıklama ve Nasıl Oynanır?

Oyunumuz Multiplayer (Online) oyundur. Yüklendikten sonra "Character Name" kutusuna tıklayıp isim giriyorsunuz ve hemen yanındaki "Start" butonuna tıklıyorsunuz. Hemen ardından "I am over the age of 13 and agree to the Terms of Use." yazılı uyarıyı "Yes" diyerek kabul ediyoruz. Burada "Terms of Use" bölümündeki kuralları kabul etmiş oluyoruz. Oyunumuz bunun ardından hemen başlayacaktır. Oyun başladıktan sonra "Avatar Options" kutusundan karakterimizin ayarlamalarını yapıyoruz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra "Start Game" ile oyuna başlıyoruz.

"Avatar Options" bölümünden Male / Famale seçeneği ile karakter cinsiyetini Erkek veya Kadın yapabiliyoruz.

Music Maker (Disko ortamı yaratın);
"Music Maker" simgesine tıklayın. Açılan sayfadan Sound set bölümünde 1 den 12 ye kadar olan yerden müzik seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz müziğin ritimleriyle oynayıp değiştirebiliyorsunuz. "Disco Lights on" yaparak müzikle beraber renklerin değişmesini sağlayabiliyor (Disko ortamı yaratıyorsunuz). Ortadaki Play butonuna tıklayrak müziği başlatıyorsunuz.

İleri ve geri yön tuşlarına beraber basarak dans edebilirsiniz.

Oyun amacı; seçtiğimiz karakteri (Kadın veya Erkek) baştan yaratarak adanın içerisinde gezinmek ve online kullanıcılarla tanışıp konuşmak. Music Maker ile müzik yapabilir ve dinleyebilirsiniz.

Oyun hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yazarak oyuncularımıza yardımcı olabilirler.

3Doyunlar.net

Oyunu Oynamak İçin=Club Marian