Açıklama ve Nasıl Oynanır?

3d oyunlar sitemizde yayınladığımız 3d sıcak takip oyunları arasına katılan üçüncü yani otoban kahramanı versiyonu. Ayrıca en önemlisi otoban kahramanı oyunu unity 3d teknolojisi üretilmiş bir oyun ve hem görsel ve ses hemde tam ekran oynanabilirlik açısından mükemmel bir 3d araba oyunu.

Klavye yön tuşları: Arabayı sürer
X tuşu: Turbo
V tuşu: Yedek aracı etkilentirir
Boşluk tuşu: El freni
F tuşu: Tam ekran oynama

Otoban kahramanı oyununda suçlu arabası sürüyor gibi olabiliriz fakat biz bir suçlu değil otoban kahramanıyız. Oyunda polislerden kaçmaya çalışıyoruz ve her an gözümüz dikiz aynasında olmalı. Polisler peşimize düştüğünde hemen kontrolü ele alıp olabildiğince hızlı bir şekilde kaçmaya çalışıyoruz. Tabi polisler de boş durmuyorlar ve otoban yollarını engellerle dolduruyorlar ve barikat kuruyorlar. Engellerden kaçmak için arabamızın turbo gücünü kullanabiliriz.

Otoban kahramanı oyunu tam ekran olarak oynanabiliyor. Oyunu tam ekran oynamak için sol üstteki tam ekran simgesine tıklanarak açılacağı gibi F tuşuna basılarakta tam ekran oynanabiliyor. Yalnız burda dikkat etmeniz gereken nokta tam ekran oynamaya çalıştığınızda daha fazla sistem gereksinimi duyacağı için oyunda bilgisayarınızın özelliğine bağlı olarak donmalar yaşayabilirsiniz. Bu tür sorun yaşayan oyuncu arkadaşlarımız oyunu normal ekran olarak oynamalılar.

Otoban kahramanı oyunu içerisinden görüntü:


Görevleri tamamladıktan sonra kilidi açılan modifiyeli araba


3Doyunlar.net iyi oyunlar.

Oyunu oynamak için Otoban kahramanı üzerine tıklayın.